Sağlık Turizmi

Merkezi İstanbul / Türkiye’de bulunan REHA, dünyanın her yerinden hastaları için, en etkin, yüksek teknoloji protez-ortez uygulamaları ve en iyi maliyet seçeneklerini birleştirerek, sunmayı taahhüt eden bir protez-ortez uygulama merkezidir.

Başka bir ülkede, yabancı bir kültürde sağlık hizmeti almanın zorluklarının farkındayız. Bu nedenle hastalarımızın her zaman “ evinde” olduklarını ve asla yalnız olmadıklarını hissetmelerini sağlamak amacıyla sürecin her aşamasında kendilerine eşlik ediyoruz.

REHA ile güvenli ve stressiz bir medikal seyahat yaşamanızı garanti ediyoruz. Biz sizin yerinize araştırır, düşünür, en iyisini en uygun fiyata bulur, süreci siz ülkemizden ayrılana kadar takip ederiz. Dünyanın neresinde olursanız olun protez-ortez ile ilgili bir ihtiyacınız olduğunda her zaman yanındayız.

Planlama Süreci

REHA’ya internet sitemiz üzerinden ya da sosyal medya hesaplarımız üzerinden  ulaşabilirsiniz. İhtiyacınız ile ilgili vereceğinizi bilgiler planlama sürecinde temel teşkil edecektir. Eğer planlama sürecinde Türkiye’ye gelme şansınız olursa süreci sizinle beraber planlamaktan mutluluk duyarız. Uzmanımız sizi muayene eder ve gerekli planlamayı sizinle birlikte yapar.  Eğer planlama sürecinde gelemezseniz üzülmeyin. İhtiyacınız ile ilgili ilettiğiniz dokumanlar ve görseller  ilgili  uzmanımızca incelenir ve önerimiz sizinle paylaşılır.

Geliş tarihiniz  belirlendikten sonra, uçak biletleriniz sizin isteğinize göre, siz ya da REHA  tarafından alınır.

Merkezimize yakın konumdaki anlaşmalı otellerimizden önerip, isterseniz rezervasyonunuzu yapabiliriz. 

Havaalanından sizi alır ve duruma göre kalacağınız otele yerleşmenizi sağlayabiliriz.

Ölçü, prova ve rehabilitasyon randevularınızda, sizi, otelinizden alarak merkezimize getirir, sonrasında yine otelinize bırakırız.

Süreç boyunca şehrimizi tanımak ve gezmek isteyen hastalarımıza belirli ücretler karşılığında şehir turları sunabiliriz.

İhtiyaç halinde tercümanlık hizmeti sunabiliriz.

Süreç tamamlandığında otelinizden havaalanına ulaşımınızı sağlayabiliriz.

 

 
  • 0_840d0_1ef679ac_XL
  • 9ae0d577994af4c0bcb67683d64db9eb
  • 14e4652a239b1a46967a2ccb53d0ccbd
  • 59a566885819ff2565a6fe0a5844cdbe